• Baza

• Baza i infrastruktura obiektu spełnia  wysokie standardy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ( m.in. winda osobowa, sanitariaty, podjazdy, poręcze). Teren jest ogrodzony  i monitorowany.

Zajęcia prowadzone są w gabinetach i pracowniach wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, środki i  pomoce dydaktyczne:

• gabinety rewalidacji indywidualnej
          • sala integracji sensomotorycznej
          • sala doświadczania świata
          • gabinet logopedyczny
          • gabinet terapii pedagogicznej

• gabinet psychologiczny
          • pracownia EEG Biofeedback
          • biblioteka z Internetowym Centrum Multimedialnym
          • pracownie przedmiotowe wyposażone w nowoczesne i odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne ( m.in. biologiczna, matematyczna, j. polskiego, komputerowa, techniczna, plastyczna, gastronomiczna)

• sala gimnastyczna
          • siłownia
          • gabinet do terapii ruchowej (m.in. UGUL, sprzęt i urządzenia  rehabilitacyjne, stół Bobath, lampa Bioptron, )
          • wielofunkcyjne boisko sportowe.

• plac zabaw
          • ogrodzone tereny zielone rekreacyjne
          • zaplecze socjalno – bytowe (sypialnie, świetlice, gabinet pielęgniarki)

Z każdym kolejnym rokiem szkolnym baza wzbogaca się o nowe środki dydaktyczne, atrakcyjne pomoce i nowoczesne pracownie wyposażone w profesjonalny sprzęt.