• PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

• W dniu 28.03.2023 r. wychowankowie GRW II zaprezentowali program wielkanocny pt.: Boża Miłość. Inscenizacja nawiązywała do wydarzeń Niedzieli Palmowej, Triduum Paschalnego oraz  Radości Zmartwychwstania Pańskiego. Młodzi artyści  ogłosili udział w triumfie Zmartwychwstałego przedstawiając swoje kreacje muzyczno-ruchowe w oparciu o utwory takie jak: „Uwielbiam Twoje Imię”, „Eli, Eli, lama sabachthani?”, „Oto drzewo krzyża”, „Oto są baranki młode”, „Hallelujah”.

Grupa GRW II życzy radości i pokoju płynącego z Tajemnicy Wielkanocnego Poranka a Chrystus Zmartwychwstały niech przynosi  miłość i nadzieję nowego życia.

• POWITANIE WIOSNY

• Dnia 22 marca 2023 r. powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę. Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej gdzie pożegnaliśmy Marzannę - symbol zimy, wywożąc ją na taczce. W ramach krótkiego konkursu przypomnieliśmy sobie cechy wiosny. Następnie z gaikami - symbolami wiosny, wyruszyliśmy na pierwszy wiosenny spacer. Pogoda nam dopisała.

• 7 POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE

• 21 marca 2023 r. w hali Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Trzebnicy odbyły się 7 Powiatowe Targi Edukacyjne, w których również i nas nie mogło zabraknąć. Na naszym stoisku, które cieszyło się dużym zainteresowaniem, można było zobaczyć na żywo jak wygląda terapia EEG Biofeedback, filmy prezentujące działalność naszej placówki a także rękodzieła i wyroby kulinarne przygotowane przez uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w promocję placówki.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

• W dniach 7-8 marca odbyły się w naszej szkole, jak co roku, rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. Przemysław Antoniu SDS. Był to czas, w którym uczniowie po raz przybliżyli sobie prawdy wiary poprzez słuchanie, śpiew, zabawę oraz uczestnictwo we Mszy Świętej. Życzymy wszsytkim dobrze przeżytego okresu WIelkiego Postu, przygotowującego nas do Świąt Wielkanocnych.