• Dzień Świętego Walentego
            To dzień dobry dla każdego!
            W tym dniu wszyscy to wyznają,
            Że chcą kochać i kochają!

Walentynki to wspaniała okazja do wyznań. Wcale nie tylko miłosnych. Walentynki to nie tylko dzień miłości romantycznej, ale wszystkich rodzajów miłości, również tej w szkole i  między przyjaciółmi. W Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych Święto Miłości obchodziliśmy już 13 lutego podczas wspólnej zabawy tanecznej.

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

• 2 lutego, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie przybyli w pięknych i pomysłowych przebraniach. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził wszystkich w wesoły nastróji zachęcił do zabawy. Jak co roku, towarzyszyła nam muzyka w wykonaniu zespołu Dexter. Uczniowie wzięli udział w konkursach i zabawach. Najciekawsze stroje karnawałowe zostały wyróżnione słodkimi upominkami i maskotkami. Po udanej zabawie uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek. Kolejna zabawa za rok!. Organizatorkami balu były Panie: Beata Mąka, Agnieszka Książkiewicz, Maria Płuciennik.

• SPOTKANIE Z KOLĘDĄ

• Jednym z najpiękniejszych aspektów Świąt Bożego Narodzenia są kolędy, a jeszcze piękniejsze jest ich wspólne  śpiewanie, które buduje i umacnia więzi międzyludzkie dając poczucie bliskości. W dniu 31.01.2024 r. odbyło się wyjątkowe spotkanie z polskimi kolędami w wykonaniu młodzieży z GRW II, ich rodziców oraz kadry. Kolędowanie sprawiło, że czas zatrzymał się na chwilę, pozwalając nam czerpać radość z tradycji wspólnego śpiewania, wywołał uczucie wzruszenia, refleksji i tęsknoty za kolejnym narodzeniem Pana.